Hakkımızda

Ezgi Akvaryum 02/12/2009 tarihinde İstanbul Şirinevler semtinde aktif hale gelmiştir. Ezgi Akvaryum faaliyete geçmeden önceki düşünceleri ve işleyiş amacı piyasaya göre biraz daha farklı, Ezgi Akvaryum olarak amacımız insanlara hayvan sevgisini aşılamak, insanlara dışarıdaki canlılardan sorumlu olduğumuzu bildirmek, onlarında can taşıdığını onların pis ve kötü tarzında olmadıklarını anlatmak ve onlara bir kap su bir avuç yiyecek vermenin bizleri fakirleştirmediğini hatta büyük sevaplar işlediğimizi anlatmakla birlikte mümkünse evlerimizde en az bir hayvanın beslenmesini anlatıyoruz. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.a.s)  diyorki : " Siz yerdekilere merhamet edinki gökdekilerde size merhamet etsin."
 
Gerek evinizde gerek sokakta beslemiş olduğunuz canlıların gıdası olsun, veteriner bakımı yada oyuncak v.s piyasada faiş fiyatlara satıldığını ve bu canlıların üzerinden büyük paralar kazanmak isteyenlerin tersine elimizden geldiği kadar ucuz fiyatlarla insanlara yardımcı olduğumuzu düşünüyoruz ve bir çok müşterimizden de aldığımız teşekkürler bizi çok mutlu etmektedir.
 
Ezgi Akvaryum pazartesi günleri sabah, perşembe günleri akşam olmak üzere haftada kesinlikle en az iki defa çamaşır suyu ve arap sabunu ile yıkandıktan sonra her sabah tütsü ile güzel kokular ile hizmet vermektedir, balık bölümümüz ayda en az 1 defa dezanfekte edilir, kuş bölümümüz haftada üç defa sulu ve kuru temizlikten geçmektedir, bütün yem çeşitlerimiz haftalık paketlenmektedir, kesinlikle aldığınız her ürün tazeliğini korumakta ve hijyen içinde olduğunu garanti ederiz.
 
ÖENEMLİ NOT:
 
Ezgi Akvaryum kurulduğu tarihten itibaren Tarım İl Müdürlüğü ve Orman Bakanlığı'ndan canlı hayvan satma, üretme, barındırma evraklarını almış, Belediyeden dükkan açma işletme evrakları alınmış, İtfaiyeden yangın raporu alınmış, iş yeri sahibi ve personeli sertifikalıdır. Maliye ve Esnaf Sanatkarlar Odası'na üyedir, Ezgi Akvaryum her hafta veterinerimizin gözetiminde, yazılı olarak kayıt altındadır. Ezgi Akvaryum tamamen yasal olarak işlemlerini yapmaktadır ve toptan parakende ile birlikte ithalat ihracat yapma yetkisine sahiptir.
 
BU NEDENLE VERGİ KAÇIRAN,MERDİVEN ALTI İŞ YAPANLARDAN UZAK DURMANIZI RİCA EDERİZ.
 
 
Saygılarımızla
 
EZGİ AKVARYUM
Ezgi Akvaryum © 2018